Skin Deep Filler (ampule 10 x 5ml), kod FF763

Charakteristiky produktu
Sérum, které okamžitě proniká do do hloubky pleti. Tato zázračná tekutina je opravdovým kocentrátem mládí, který zaručuje okamžité odlehčení a nadzvednutí kůže.
Jeho specifické složení obsahuje kyselinu hyaluronovou s nízkou molekulární váhou, která obnovuje ztracenou hydrataci pleti a posiluje její základní strukturu. Sójové proteiny vytvoří na kůži neviditelný film, který ji chrání, zpevňuje, vypíná a dodává jí již od prvního použití celistvější, zářivější vzhled. Díky tomu získává tvář harmoničtější  strukturu, svěží a zářivější vzhled.
Skin Deep Filler poskytuje maximální hydrataci, což vede k významnému zmenšení vrásek již po pouhých 3 týdnech používání.

Komu je doporučován
Ideální pro všechny typy pleti: pro mladou pleť k  udržování dostatečně hydratace,  pro zralou pleť jako intenzivní péče proti stárnutí, pro navrácení hladkých kontur tváře, pro obnovení pružnosti pokožky, pro minimalizaci  jemnějších i výraznějších vrásek.

Jak produkt používat
Aplikujte na pleť celou lahvičku a masírujte až do úplného vstřebání.

Kdy produkt používat
Nanášejte ráno na umytou pleť, vmasírujte až do úplného vstřebání. Počkejte pár vteřin a poté můžete nanést Váš obvyklý krém. Při domácím použití se tento produkt aplikuje každý druhý den.

Hlavní složky

  • KYSELINA HYALURONOVÁ  hydratuje, vyhlazuje vrásky
  • SÓJOVÉ PROTEINY regenerují, podporují metabolismus
  • GLUKONOLAKTON zlepšuje buněčnou výměnu
2 554,00 Kč