O nás


Vítejte na stránkách naší společnosti 4MedFit, Vašeho partnera v kráse a péči o zdraví! 

Jsme Váš spojenec ve světě kosmetiky, distribuce kosmeceutik, kosmetiky bez obsahu dráždivých látek, intradermálních výplní a moderních přístrojů pro beauty sektor, estetickou medicínu, chirurgii, rehabilitaci. 

V naší společnosti 4MedFit spojujeme vášeň s odborným know-how, a to vše ve jménu krásy, zdraví a pohody pro koncového klienta i ošetřující personál.


Co nás odlišuje?                                                                                                                

Jsme skupina odborníků,  kteří spojili své síly a know-how, aby Vám přinesli to nejlepší v oblasti krásy a zdraví. Naši lékaři se účastní domácích i zahraničních školení, mezinárodních výstav a tak čerpají cenné informace, které pak poskytují našim  Vám - klientům. Letité zkušenosti našeho týmu, již od roku 2012.

- neustále dynamicky rozšiřujeme náš tým,

- pečujeme o kontinuální vzdělávaní členů našeho týmu,

- máme své vzdělávací centrum, jak pro oblast kosmetiky, péči o tělo, tak i zdravotnické zařízení -  certifikované prostory s možností poskytování školení pro zdravotné sestry a lékaře,  

- pro používání námi dodaných produktů máme své diagnostické/ poradní centrum s odborníky, s letitými zkušenostmi

Úzce spolupracujeme s renomovanou klinikou AMARYLLIS CENTRM PRAHA - s odborným týmem lékarů, fytoterapeutů, klinických farmakologů , kosmetologů, dermatologů, trichologů na výběru těch nejlepších produktů pro péči o Vaše tělo, pleť, vlasy. Klinika ve svých ordinacích poskytuje diagnostiku, odborné vyšetření, terapie, opakované konzultace, dále školící činnost pro zájemce o používání společností dodaných a dodávaných produktů. 

Kontakt : www.amarylliscentrum.cz, tel.č. 777 797 027.


Naše mise?                                                                                                            

Proklientský přístup: Každý zákazník je pro nás jedinečný. S péčí věnujeme pozornost Vašim individuálním potřebám, abychom zajistili optimální výsledky.                                                                                                                            

Maximální spokojenost klienta: Naše cíle nekončí u produktu, ale začínají u Vaší spokojenosti. Jsme zde, abychom Vám pomohli dosáhnout Vaše nejlepší výsledky, vytoužené cíle.


S námi 4MedFit získáte nejen produkty, ale i partnera, který vám pomůže pozvednout Vaši jedinečnost.


                                          Těšíme se na spolupráci, tým společnosti 4 MedFit.


K pozornosti klientů/ pacientů/ spolupracovníků kliniky AMARYLLIS CENTRUM PRAHA:

Do konce roku 2023 byla naše společnost distributorem kosmeceutik RENLIVE a REJUVE.  Tuto funkci plní již jiný subjekt a společnost dodává tyto produkty pouze pro potřeby klientů/ pacientů/ spolupracovníků kliniky AMARYLLIS CENTRUM PRAHA. Stránka s obsahem informací o  těchto produktech je přístupná pouze jim.