Kosmetika a Kosmeceutika

Renlive F&F Cosmeceuticals byly vyvinuty tak, aby splňovaly přesné estetické potřeby pokožky a měly originální funkční vlastnosti pro léčbu a řešení kožních problémů.

Jsou formulovány extrémně vyváženým způsobem se zvláštním důrazem na výběr surovin, které jsou podrobeny nesčetným testům čistoty a účinnosti.

Vědecký výzkum prováděný v laboratořích Renlive F&F Cosmeceuticals vytvořil absolutně čisté médium, zcela bez zbytečných nebo senzibilizujících látek.

Renlive Fluor4

Fluoru4 - evoluce v okysličení pokožky.. Kůže potřebuje kyslík pro tvorbu kolagenu, elastinu a dalších prvků nezbytných ke zlepšení jejího zdraví. Výhody perfluorokarbonu:

Volné radikály: zvyšuje zásobování pokožky energií, zlepšuje buněčnou interakci a podporuje strukturální rekonstrukci kožní tkáně.

Akné: snižuje podráždění a zánět tím, že zabraňuje opětovnému výskytu akné, otevírá póry, aby mohli dýchat, a zlepšuje obnovu kožních buněk.

Obnova zranění: Vysoká hladina kyslíku a dalších složek regeneruje pokožku a stimuluje zlepšení.

Stárnutí a vrásky: Hladina vlhkosti v pokožce se během několika týdnů po ošetření zvýšila o více než 40% a hloubka vrásek se snížila.

Kategorie