Sensitive Skin Lip Protector (4.5ml), kod FF120

Charakteristika produktu - ochranná, vyživující a hydratující tyčinka pro suché, popraskané rty

Sensitive Skin Lip Protector představuje skutečnou inovaci pro péči a ochranu rtů: obsahuje pouze přírodní a pečlivě vybrané ingredience, uchované v malé praktické tyčince na rty, která se dobře drží v ruce a díky malé velikosti ji můžete všude nosit sebou.
Tento skvělý produkt je antiseptický a hydratační díky oleji z Nimby, který má čistící a zklidňující vlastnosti. Okamžitě vyživuje a chrání i ty nejcitlivější a nejoslabenější rty. Díky přítomnosti Aloe Vera je navíc univerzálním produktem pro oslabenou pokožku, kterou do hloubky zvláčňuje a hydratuje. Zanechává rty měkké a pružné. Obsahuje mírný ochranný UV filtr.Obnovuje rovnováhu kůže v místě ošetření. Inovativní složení Sensitive Skin Lip Protector zahrnuje také semena Sacha Inchi, která jsou bohatá na proteiny a antioxidanty. Tato olejovitá semínka jsou plná omega kyselin: omega 3 (48%), omega 6 (36%), omega 9 (9%), což jsou výborní spojenci v boji se stárnutím kůže.

Komu je produkt doporučován
Pro všechny, kdo mají suché a popraskané rty, které potřebují silný výživný a změkčující účinek. Dokonale vylepší pevnost rtů.

Jak produkt používat
Aplikujte několikrát během dne pokaždé, když vaše rty potřebují hydrataci.

Hlavní složky

  • OLEJ Z JOJOBY - vyživuje, změkčuje;
  • MERUŇKA - antioxidační, regenerační účinky,
  • ALOE VERA - zklidňuje, změkčuje, hojí;
  • SACHA INCHI - regeneruje, chrání;
  • OLEJ Z NIMBY - imunostimulační efelkt, působí protizánětlivě;
  • FYZIKÁLNÍ FILTR - UV ochrana před sluncem.
333,00 Kč