Derma C (50ml), kod FF106

Besteller

Hyper-hydratující emulze, která harmonizuje a osvěžuje, oživuje pleť díky své schopnosti zadržet významné množství vody v kůži. Působí preventivně proti zhoršení buněčných funkcí a tím proti jedné z hlavních příčin stárnutí kůže. Jemně stimuluje kůži a aktivuje přirozené procesy obnovy buněk.  

Komu je produkt doporučen:                                                                                Pro normální či kombinovanou pleť s potřebou stimulace přirozených buněčných procesů. Také pro pleť s tendencemi k tvorbě nečistot.  

Jak produkt používat:                                                                                        Přiměřené množství Derma C naneste na tvář a krk a vmasírujte do úplného vstřebání. 

Kdy produkt používat:                                                                                    Aplikujte na tvář, krk, ráno a večer, je li pleť dehydratovaná. Anebo během dne pro výživu a zjemnění pleti. Tento produkt nedoporučujeme pro mastnou pleť a pleť s tendencemi k ucpávání pórů.

Hlavní složky: 

UVA FILTR - chrání před sluncem,

KAKAOVÉ MÁSLO - vyživuje, změkčuje (emolient), je ale komedogenní - proto neaplikovat na mastnou nebo komedogenní pleť,

VITAMÍN A - antioxidant, regeneruje,

VITAMÍN E - antioxidant, regeneruje,

OLEJ Z PŠENIČNÝCH ZRN - vyživuje, změkčuje (emolient),

PŘÍRODNÍ SKVALAN - rostlinného původu, vyživuje, změkčuje, emolient, 

KYSELINA HYALURONOVÁ - hydratuje, zjemňuje vrásky,

HEŘMÁNEK - zklidňuje, hojivé účinky, dekongescent, 

ROZMARÝN extrakt - antioxidant, stahující účinek (astringent).

1 721,00 Kč