Dead Sea Salt (1000ml), kod FF756

Charakteristiky produktu
Sůl z Mrtvého moře je přirozené osmotické ošetření, které silně odvodňuje a remineralizuje kůži. Použití Soli z Mrtvého moře přináší četné výhody: má čistící a detoxikační účinek, zvyšuje přísun kyslíku do buněk, čímž dodává kůži jas a vitalitu. Má silné odvodňující vlastnosti a působí jako pomocná látka při kosmetické léčbě celulitidy a nadměrného zadržování vody, čímž navrací tkáním jejich kompaktnost a tonicitu. Navíc zmírňuje bolesti kloubů a revmatické bolesti, podporuje rozšíření a uvolnění pórů, eliminuje napětí v kůži způsobené stresem a únavou.

Komu je doporučován
Vhodný pro léčbu celulitidy a užitečný jako terapie při léčení kožních onemocnění (psoriáza, dermatitida, akné, vitiligo) a pro bolestivá napětí v kůži.
Když ho použijeme jako koupel nohou, zmírňuje bolesti kloubů na nohou, revmatické bolesti a bolesti z artritidy.

Jak ho používat
Do mísy nasypte 125 gr Sale del Mar Morto (Soli z Mrtvého moře), přilijte 750 ml vody a namočte do mísy jednorázové obvazy, které potom přiložíte na nohy a/nebo břicho. Nechte působit 20 minut, pak obvazy odstraňte a opláchněte se. Pro dosažení lepšího výsledku je užitečné se po přiložení obvazů přikrýt pokrývkou a zůstat v teple 10 minut.
Lze ho použít i v domácí lázni a nebo v hydromasáži.

Kdy ho používat
Opakujte ošetření 2 až 3 krát týdně, celkem by mělo dojít k alespoň 10 ošetřením. Celý tento cyklus doporučujeme podstoupit 2 až 3 za rok.

Hlavní složky
SŮL Z MRTVÉHO MOŘE detoxikuje, zklidňuje.


672,00 Kč