Dead Sea Mud - Fango Del Mar Morto (1200ml), kod FF715

Excelentní ošetření pro boj proti celulitidě a tukovým podkožním polštářkům. Díky svému složení má produkt silní zeštíhlující účinek, ale může být také využit pro ošetření například kožního olupování a bolestivé napětí.  Specificita produktu je i ve velice jemných granulích nerozpustných minerálů, díky kterým je bahno lehce aplikovatelné, s dobrým kontaktem s kůží a pomalým uvolňováním tepla. Navíc  bahno díky svým absorpčním částicím váže na sebe všechny nečistoty, čím hloubkově čistí kůži, dávající jí zdravý a odpočatý vzhled. 

Pro koho je produkt doporučen:                                                                              Vhodný pro všechna zeštíhlující a pěstící zkrášlující ošetření.

Jak produkt používat:                                                                                        Bahno naneste na problematické partie nebo na kůži celého těla, přikryjte osuškou, nechte působit cca 20minut, pak odstraňte teplou sprchou nebo mokrou houbičkou.

Kdy produkt aplikovat:                                                                                                Opakujte ošetření 2-3x do týdne. Pro intenzivní ošetření je vhodné bahno ohřát na 32°C a pak aplikovat. Se skvělým efektem je kombinované ošetření s bahnem a s vodou z mrtvého moře ( Dead See Water).

1 557,00 Kč