Alphapeel ( 5+5 lahviček v balení), kod FF751

ALPHA PEEL

Multifunkční chemický peeling

5 lahviček roztoku kyseliny mandlové ALPHAPEEL FRUID ACIDPEEL                   +

5 lahviček neutralizačního přípravku RESTORING LOTION

pro jednorázovou aplikaci


Hlavní účinnou složkou ALPHA PEEL je kyselina mandlová, používaná pro své exfoliační a antioxidativní vlastnosti. Díky těmto vlastnostem ALPHA PEEL podporuje buněčnou obnovu epidermis a současně stimuluje tvorbu kolagenních vláken v dermis. Kyselina mandlová rozrušuje "kontaktní můstky" mezi odumřelými buňkami epidermis, čímž dochází k jejich uvolnění a odloučení od kůže.                                                                                            Tento typ peelingu je k pleti jemnější a lze jej aplikovat i na tmavší typ kůže.

Pokud se rozhodnete chemický peeling vyzkoušet, ALPHA PEEL je je pro Vás tou nejlepší volbou.

Komu je produkt doporučován:

Pro stárnoucí pleť, pro pleť postiženou barevnou nesourodostí, barevnými skvrnami nebo jizvami různého původu( po akné...)

Jak produkt používat:

ALPHA PEEL FRUIT ACID PEEL aplikujte štětcem na očištěnou pleť, ponechte působit do nevyhnutnou dobu, opláchněte vodou a následně neutralizujte aplikací obsahu lahvičky ALPHAPEEL RESTORING LOTION. Poté pokračujte hydratačním vyživujícím ošetřením.

Postup podrobněji:

- Očistěte pleť produktem Epi A Cleanse;

- na celou oblast aplikujte PURE HYALURONATE spr.;

- jemným širším štětcem naneste ALPHA PEEL FRUIT ACIDPEEL, nechte působit 20 - 30 min. (dle typu pleti);

- dobře opláchněte vodou;

- naneste ALPHAPEEL RESTORING LOTION jemnou masáží až do úplného vstřebání; 

- na konec ošetření naneste DERMA BLOCK.


Kdy produkt používat:

APLHA PEEL je určen pro profesionální péči. Aplikujte jen na předem očištěnou pleť a po uplynutí doporučené doby neopomeňte dobře opláchnout vodou a neutralizovat doporučeným produktem. Produkt slouží k ošetření i k prevenci stárnutí pleti, tvorby pigmentových skvrn a jizev.

Frekvence použití:

- péče o citlivou pleť, prevence předčasného stárnutí pleti: 1x do měsíce, celkem 4x/... jako udržovací ošetření 1x za 3 měsíce,

- péče o běžnou pleť, pleť se středním stupněm stárnutí: 1x za dva týdny, celkem 4x/... jako udržovací ošetření 1x do měsíce,

- péče o mastnou pleť, pleť se známkami foto-stárnutí, hlubokými vráskami, aktivním akné, akné s komedony, s jizvami po akné: 1x za týden, celkem 4x

Alternativy ošetření:

- při kombinaci s jiným přístrojovým ošetřením (např.IPL/CPL, radiofrekvence, elektroporace aj.): ALPHA PEEL můžete zahrnout jako "předpřípravné" ošetření = tj. aplikovat tento peeling týden před přístrojovým ošetřením,

- ošetření s ALPHA PEEL lze využít jako čistící ošetření místo napařování pleti nebo enzymatického peelingu.

Hlavní složky:

Lahvička ALPHAPEEL FRUIT ACIDPEEL:

KYSELINA MANDLOVÁ v 50% koncentraci  - exfoliace, regenerace - stimulace buněčné obnovy epidermis, podpůrný efekt při novotvorbě kolagenních a elastinových vláken.

Lahvička APLPHAPEEL RESTORING LOTION:

GLYCERIN získán zpracováním rostlinných tuků -  tady ve formě emulze V/O - hydratující efekt,

CHITOSAN -  brzdí proces stárnutí, zklidňuje, hydratuje, má alkalické pH - neutralizuje, zvyšuje imunitní odolnost pleti.

2 021,00 Kč