Active C Antioxidant( 10 amp.), kod FF110

Specifikace produktu:

Koncentrát vitaminu C s vysokou afinitou ke kůži,  k zvýšení produkce kolagenu, elastinu, ke zlepšení tonusu, kompaktnosti a jasu kůže.  Je nevyhnutný k prevenci a v boji proti vráskám, ke zlepšení elasticity kůže Activní vitamin C působí proti volným radikálům, tím proti poškození buněk a předčasnému stárnutí.  

Doporučeno pro:

Je ideální pro pro pleť se známkami stárnutí, včetně předčasného stárnutí, pro pleť poškozenou působením slunečných paprsků, kouře, nečistot vzduchu a fyzikálního stresu. Je vynikající přídatnou složkou k ošetření delikátní,  podrážděné pokožky ev pro pleť s růžovkou, kuperózou.  

Jak použít:

Každá lahvička  Active C je určena pro jedno aplikaci. Pro přípravu produktu stiskněte shora víčko, aby se uvolnil obsah ve víčku do lahvičky.  Vzniklou směs velmi dobře protřepejte a naneste na obličej. Masírujte do pleti do úplného vstřebání. Vyhněte se oblasti očí. Ihned po nanesení produktu může být pocit  lehkého pálení - jde o zcela normální reakci.

Kdy použít:

K prevenci a  ošetření lehkých kožních nedostatků je vhodné aplikovat Active C každý druhý den v ošetřovacích cyklech. Pro ošetření závažnějších kožních nedostatků se doporučuje denní aplikace každý druhý měsíc.                 Aplikujte večer. 

Hlavní složky:

čistý  VITAMIN C - antioxidant, pro regeneraci kolagenu, elastinu 

2 554,00 Kč 444,00 Kč