REOIL

Reoil

Hydratační a regenerační olej, na pooperační jizvy, proti vráskám, proti stárnutí, proti striím

Indikace: proti stárnutí, proti striím

Účinné látky: arganový, kamilkový, incký olej, balsamická růže, vitamín E

Výsledky :Pružnost pokožky

Účinnost: Klinicky testováno

Obsah balení: 1 lahvička o objemu 30 ml

Skvělý přírodní zdroj vitaminu C, který je nepostradatelný pro udržení dobrého zdraví organismu, protože působí nejen jako antioxidant chránící před volnými radikály, ale také chrání před infekcemi, pomáhá hojit rány a podporuje dobrý růst buněk. Protože je však kyselina askorbová vitamin rozpustný ve vodě, tělo si ji nevytváří samo a musí se přijímat zevně. Vitamín C však není jediným vitamínem Reoilu a už vůbec ne tím nejdůležitějším! Éterické oleje, z nichž je Reoil vyroben, obsahují řadu dalších vitaminů, antioxidantů a mastných kyselin, které z něj činí skutečně úžasný přírodní produkt.

Z různých živin, které Reoil obsahuje, stojí kromě vitaminu C za zmínku např:

vitamín A. Známý také jako retinol, který pomáhá v boji proti mastné pleti, dehydratované pleti ze slunečního záření, výrazovým linkám, vráskám a kožním nerovnostem pleti obecně.

Kyselina linolová.

Pomáhá zachovat přirozenou buněčnou bariéru a je nezbytná pro strukturu buněčných membrán. Patří mezi mastné kyseliny omega-6.

Kyselina olejová. Je to mastná kyselina omega-9 a pomáhá pokožce, aby byla jemná a také hydratovaná. Kromě toho zlepšuje celkový stav pokožky.

Lykopen.

Je antioxidant a chrání pokožku před poškozením volnými radikály, čímž snižuje riziko předčasného stárnutí.

Beta-karoten.

Je zdrojem provitamínu A, navíc je silným antioxidantem. Pomáhá zlepšovat vzhled pokožky poškozené sluncem a může také pomáhat předcházet známkám stárnutí.

Jak Reoil funguje?

Příznivé účinky na pokožku

Bylo prokázáno, že Reoil působí proti následujícím nedokonalostem pleti:

Jizvy

Strie

Jizvy po lupénce

Jizvy po ekzémech

Hyperpigmentace

Dermatitida

Vrásky a kožní linky

Popáleniny

Jizvy po akné

Jizvy po planých neštovicích

Poškození kůže způsobené extrémním vystavením slunci

špatná pružnost pokožky

Suchá pokožka

Hypotonická pokožka

Předčasné stárnutí

Reoil je fantastický hydratační přípravek pro pleť, navíc ji nemastí jako většina krémů na suchou pleť.

Reoil a mastné kyseliny

Reoil je velmi bohatým zdrojem esenciálních mastných kyselin, dokonce lze říci, že je tvořen mastnými kyselinami až z 80 %. Tyto látky jsou nezbytné pro regeneraci kožních buněk a obnovu tkání pokožky. Polynenasycené mastné kyseliny jsou důležité pro syntézu prostaglandinů, což jsou látky zodpovědné za obnovu kůže. Pro tuto konstrukci přípravku se používají zejména pro zlepšení pleti obličeje a těla.

Reoil a vrásky

Způsob, jakým se Reoil nejčastěji používá, je jako hydratační krém na pleť a proti vráskám. Jak stárneme, mazové žlázy se zmenšují a produkují více mazu do 25 let než v 50 letech. Tento stav zhoršují případné klimatické a environmentální podmínky, jako je sucho a znečištěné ovzduší. V důsledku nedostatku hydratace a kožního mazu se pleť začíná zhoršovat. Reoil díky své vysoké absorpční schopnosti proniká do pokožky téměř okamžitě, aby obnovil správnou rovnováhu a potřebnou hydrataci.

Obecně je lepší stárnutí předcházet, proto odborníci doporučují zahájit léčbu přípravkem Reoil 20yo zejména těm, kteří se často a dlouhodobě vystavují slunci. Postačí jedna aplikace denně.

Je důležité věnovat pozornost prevenci, protože histologické změny (nepozorovatelné) předcházejí klinickým projevům (tj. jasným a hmatatelným) nejméně o deset let.

Stárnutí, pokud je spojeno s pokožkou, lze rozdělit na dva procesy: vnitřní stárnutí a fotostárnutí. První se týká endogenních a genetických faktorů, které nelze zastavit ani zlepšit. Fotostárnutí se však týká poškození způsobeného nadměrným vystavením slunečnímu záření. Tento stav se také nazývá "dermatohelióza" a může být zvratný.

Lidé se světlou pletí jsou fotopoškozením ohroženi více. Příznaky fotostárnutí se mohou objevit již ve třetí nebo čtvrté dekádě života u lidí, kteří jsou opakovaně vystavováni slunci.

Fotostárnutí je charakterizováno vráskami, mělkou, ochablou, drsnou, volnou a hyperpigmentovanou nebo hypopigmentovanou kůží.

Reoil velmi účinně zastavuje a zlepšuje účinky slunečního záření na pokožku. Výrazné změny lze pozorovat již po třetím týdnu stálé a nepřetržité aplikace. V případech extrémního fotostárnutí je třeba provést vydatnější aplikaci ráno před spaním. Pro úplné vymizení povrchových vrásek může uplynout i více než čtyři měsíce.

Reoil na chirurgické a traumatické kožní jizvy

Pokud se Reoil používá na chirurgické jizvy, musí se aplikovat až po odstranění stehů a úplném zahojení rány. Po omytí místa naneste olej na suchou pokožku jemnou masáží. Účinky se projeví po 3 až 4 měsících a pokožka získá zpět svou pružnost, kromě toho se výrazně zlepší i barva samotné jizvy.

Co se však týče starých jizev po úrazech nebo poraněních, bude trvat déle, než se účinky projeví, a vše bude záviset na stáří samotné jizvy, podle jejího umístění a věku dotyčné osoby. Doporučují se dvě nebo více hojných aplikací denně.

Reoil pro péči o vlasy

Reoil se používá také jako léčba lámavých vlasů, poškozených vlasů nebo proti loupání kůže či pokožky hlavy. Reoil v těchto případech přechází k okamžitému působení zlepšujícímu strukturu vlasů a napomáhajícímu jejich zdravějšímu vzhledu.

Je dermatologicky testován, díky svému pH je ideální pro přímou aplikaci na pokožku hlavy a může být vhodnou a snadnou alternativou k použití než kosmetika.

Kdo může Reoil používat? A jak se používá?

Reoil může používat kdokoli v jakémkoli věku. Protože obnovuje rovnováhu pleti, mohou ho používat jak ti, kteří mají suchou pleť, tak ti, kteří mají mastnou pleť, a navíc neucpává póry, čímž umožňuje pleti dýchat. Reoil tedy může prospět všem typům pleti.

Použití ideálního z Reoil bych odhadl, protože tímto způsobem lze vážně snížit předčasné stárnutí. Pokud již trpíte skvrnami a vráskami, můžete Reoil aplikovat denně, abyste pomohli omezit poškození a aby se zdálo, že je pleť zdravější.

Reoil a akné

Reoil je všeobecně uznáván pro svou schopnost léčit akné a zlepšovat jizvy. Není divu, že jej používá mnoho lidí trpících akné, což zvyšuje jeho vynikající vlastnosti.

Okamžitě se vstřebává, nezanechává mastné zbytky a je vhodný pro všechny typy pleti, přičemž se obzvláště osvědčil také v případech rozšířených pórů.

Je to také jediný rostlinný olej, který obsahuje přírodní retinol (vitamin A), a z tohoto důvodu je vhodný na všechny typy kožních infekcí, jako je akné, pupínky a vřídky . Je také užitečný při ošetření kožní tkáně poškozené popáleninami, poleptáním a křečovými žilami.

Jak používat Reoil proti akné

Naneste 2 nebo 3 kapky do dlaně a konečky prstů je jemně vmasírujte na čistou pleť. Aplikujte jej před spaním jako výživnou pleťovou péči působící přes noc. Pokud budete používat Reoil, nebudete muset používat žádný noční hydratační krém.

Reoil má texturu, která se okamžitě vstřebává a umožňuje pokožce dýchat, zatímco se mezitím buňky regenerují a obnovují. Reoil obnovuje přirozenou hydratační rovnováhu pokožky a léčí skvrny a jizvičky po akné, stejně jako zabraňuje dalšímu vzniku vyrážek.

Reoil proti striím

Reoil, působící na poškození pokožky, se jeví jako dobrý spojenec také proti striím. Denně aplikovaný totiž tonizuje oblasti postižené striemi, které jsou často doprovázeny také ztrátou elasticity. V případě strií je třeba olej aplikovat ráno a večer, a to krouživými a jemnými masážemi. První výsledky se začínají projevovat po dvou měsících nepřetržitého používání.


1 331,00 Kč