MAX WHITE

Max White, silný účinek

Přípravek s bělícím účinkem pro zesvětlení pokožky, redukci stařeckých skvrn, skvrny na obličeji, zesvětlí tělesné a kožní skvrny, zesvětlí pleť

Indikace Tmavé kruhy, hyperpigmentace

Účinné látky arbutin, kyselina azelaová, glabridin, kyselina kojová, Pueraria, vitamin C

Výsledky Rychlý bělící účinek

Účinnost Klinicky testováno

1 krabička obsahuje 1 lahvičku bez přístupu vzduchu o objemu 30 ml

MELANOGENEZE A KOŽNÍ DYSCHROMIE

Barva kůže je výsledkem přítomnosti různých pigmentů. Hemoglobin obsažený v červených krvinkách, karoten obsažený především v adipocytech.

Pigmentem, který nejvíce ovlivňuje barvu kůže, je melanin, který je produkován specializovanými buňkami umístěnými v epidermis a nazývanými melanocyty. Melanin reguluje barvu kůže pomocí složitého mechanismu.

Kožní dyschromie jsou změny barvy kůže způsobené nadbytkem melaninu nebo v některých případech ukládáním pigmentů jiné povahy na epidermis. Tato změna může být lokalizovaná v určité oblasti těla nebo rozsáhlá.

Zbarvení nebo skvrny kůže nejsou všechny stejné, každá z nich má jiný původ a hloubku.

MAX WHITE

Max White je nejúčinnější a nejinovativnější PRODUKT K intenzivní ošetření hyperpigmentace, melasmy, poškození sluncem, stařeckých skvrn, zabarvení a tmavých kruhů. Pomáhá redukovat, zmenšovat a předcházet vzniku kožních skvrn na obličeji, těle a rukou.

Složení přípravku Max White je bohaté na účinné látky, přítomné ve vysokých koncentracích a se silnými depigmentačními vlastnostmi, které jsou schopny kontrastovat s jevy biologické i chemicko-fyzikální povahy, jež jsou základem projevů těchto nedokonalostí pleti.

Jak používat MAX WHITE?

Přípravek aplikujte dvakrát denně přímo na danou oblast. Přípravek je účinný již od prvních aplikací.

Jaké jsou hlavní složky přípravku MAX WHITE?

Glabridin: Jedná se o isoflavonoid extrahovaný a izolovaný z kořene Glycyrrhiza glabra L. Studie in vitro a in vivo prokázaly, že tento fytoestrogen má řadu vlastností: antioxidační, protizánětlivé, neuroprotektivní, antiteratogenní, antibakteriální a při aplikaci na pokožku také depigmentační.

Depigmentační aktivita glabridinu je způsobena multifunkčním působením na příčiny, které vedou k projevům kožní dyschromie.

Vitamin C: Kyselina askorbová, téměř všudypřítomná molekula v přírodě, přítomná především v citrusech a zelené listové zelenině, snižuje tvorbu melaninu, protože je schopna redukovat o-DOPAchinon na předchozí sloučeninu DOPA, čímž přeruší oxidační proces vedoucí k tvorbě melaninu.

Do složení přípravku Max White byla přidána stabilnější forma vitaminu C, askorbylglukosid. Ten se ve skutečnosti ukazuje jako stabilnější vůči oxidaci, čímž se zvyšuje účinnost přípravku.

Arbutin: Přírodní glukosid hydrochinonu, chemicky známý jako hydrochinon-β-D-glukopiranosid, mechanismus účinku se však zdá být odlišný, neboť studie na kulturách lidských melanocytů naznačují, že nepůsobí na syntézu ani na expresi enzymu. Klinické studie ověřily, že jeho aplikace nevyvolává na rozdíl od hydrochinonů vedlejší účinky.

Kyselina kojová: inhibuje enzym tyrosinázu tím, že chelatuje měď v aktivním místě. Klinické studie prokázaly, že kyselina kojová a její estery mají depigmentační vlastnosti a jsou považovány za bezpečné a netoxické. Inhibiční účinek na tvorbu melaninu je způsoben jednak inhibiční aktivitou transkripčního faktoru spojeného s mikroftaliemi (MITF), jednak inhibicí aktivity alfa-melanocyty stimulujícího hormonu (alfa-MSH).

Kyselina azelaová: Kyselina azelaová má bělící účinky díky kompetitivnímu inhibitoru tyrozinázy.

Niacinamid: Je to biologicky aktivní amid vitaminu B3. Studie prokázaly, že niacinamid je schopen inhibovat přenos melanosomů do keratinocytů. Klinické testy prokázaly, že spojení Niacinamidu s vhodným opalovacím krémem je schopno zajistit větší jas ve srovnání s pouhým použitím opalovacího krému.

Vitamin A: Kyselina retinová působí také jako depigmentační látka a při lokální aplikaci může vyvolat zesvětlující účinek. Mechanismus účinku, ačkoli není zcela objasněn, je spojen na jedné straně se zvýšeným buněčným obratem keratinocytů, čímž se usnadňuje ztráta pigmentu z epidermis, na druhé straně s nepřímým posílením cytotoxického účinku některých depigmentačních látek na melanocyty, a to prostřednictvím inhibice detoxikačních cest (s relativním zvýšením toxických druhů, jako jsou chinony).

Pueraria (Kudzu): Kořen a květ, používané v tradiční medicíně, mají různé léčivé vlastnosti. Četné studie prokázaly aktivitu extraktů z této rostliny vůči melanogenezi. Aktivita potlačování melanogeneze byla potvrzena vizuálně pomocí zbarvení Fontana-Massonova

Extrakt ze semen Brassica Napus: Bohatý na antioxidanty. Studie in vitro a in vivo prokázaly, že tato funkční složka je schopna působit proti známkám stárnutí, snižovat zabarvení pokožky a sjednocovat její barvu.

2 222,00 Kč