GLOBAL MESO STRETCH

GLOBAL MESO STRETCH

Pomáhá předcházet striím a odstraňovat je tím, že zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Indikace Strie

Účinné látky: Kolagen, mořská voda, křemík

Výsledky: Redukuje strie

Obsah balení: 1 balení obsahuje 10 lahviček po 5 ml + 10 kapátek

Global Meso Stretch regeneruje pokožku a odstraňuje strie; Strie jsou skutečné kožní jizvy způsobené porušením elastických vláken, která se nacházejí na úrovni dermis. Vznik strií je obvykle způsoben příliš rychlým nárůstem a/nebo poklesem hmotnosti, který neumožňuje pokožce přizpůsobit se změnám objemu.

Náhlý úbytek hmotnosti, těhotenství nebo špatná elasticita kůže jsou nejčastějšími příčinami této kožní nedokonalosti. Global Meso Stretch obsahuje účinné látky, které pomáhají předcházet vzniku a odstraňovat strie tím, že zvyšují tvorbu kolagenu a elastinu, zpevňují kolagenovou matrici a hydratují určité oblasti pokožky.

Hlavní složky

Kolagen

Kolagen je hlavní strukturální bílkovina přítomná v pojivových tkáních těla, která dodává naší pokožce zdravý a vypjatý vzhled a vytváří pružnost.

Chlorella vulgaris

Extrakt ze zelené řasy Chlorella Vulgaris je velmi bohatým zdrojem aminokyselin, které jsou součástí složení lidského kolagenu, a proto kromě stimulace jeho syntézy zvyšují pružnost pokožky tím, že zabraňují degradaci bílkovin, které podporují dermis. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a inhibuje kolagenázu a elastázu.

Mořská voda

Mořská pramenitá voda Noirmoutier na rozdíl od mořské vody vytéká přímo z podloží při teplotě 14 °C a je bohatým zdrojem mikroprvků, které zlepšují trofiku epidermis a zabraňují vzniku strií a bojují proti nim.

Chondroitin sulfát

Chondroitin sulfát, glykosaminoglykan, je sice v ECM přítomen jen v nepatrném množství, přesto se významně podílí na stavu pokožky dvojím mechanismem. Přispívá k udržení hydratace, a tedy objemu pokožky, a zároveň stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronové.

3 630,00 Kč