GLOBAL MESO PEPTID

GLOBAL MESO PEPTID

Působí proti účinkům času, proti volným radikálům a antioxidačně, pro zjevné účinky na mimické: vrásky.

Indikace Anti-Aging

Aktivní látky: Syn-ake, vit. E

Výsledky: Zlepšení textury pleti

Obsah balení: 1 krabička obsahuje 10 lahviček po 5 ml + 10 kapátek

Global Meso Peptide má díky obsaženým přírodním zdrojům cenné účinky proti stárnutí.

Vitamin E působí proti účinkům času tím, že provádí důležitý antiradikálový a antioxidační účinek, zatímco tripeptid, který napodobuje sérum Viper, provádí svalový relaxační účinek se zjevnými účinky na mimické vrásky.

Pleť je hladká, uvolněná, vitální.

Global Meso Peptide je neinvazivní forma mezoterapie založená na regeneračních a stimulačních vlastnostech peptidů.

Hlavní složky

SYN®-AKE

SYN®-AKE je malý syntetický peptid, který pomáhá rychle redukovat výskyt vrásek a mimických linek. Je založen na patentovaném mechanismu. Napodobuje základní sekvenci aminokyselin funkční složky Waglerin-1. Bezpečnost a aktivita přípravku SYN®-AKE byla důkladně testována. Jeho účinek se zaměřuje na okamžité a trvalé uvolnění mimických vrásek blokováním neuronálního přenosu na nikotinovém acetylcholinovém receptoru.

Tento peptid je antagonistou receptoru nikotinové acetylcholinové membrány (mnAChR). Protože jsou svalové nikotinové receptory Ach blokovány, zůstává iontový kanál uzavřen.

Nedochází k vychytávání Na+ a svalové buňky zůstávají uvolněné. Přenos nervových impulzů do svalů je inhibován a obličejové svaly jsou uvolněné. Molekula SYN AKE, složená z pouhých 3 aminokyselin, může být díky své velikosti a jednoduchosti přenášena neinvazivně, je schopna inhibovat mimiku obličeje, a tím zabránit tvorbě mimických vrásek.

Vitamin E a C

Díky radikálové aktivitě chrání pleť před vnějšími vlivy (znečištění, UV-A UV-B), které mohou být pro pleť nebezpečné a způsobit její předčasné stárnutí.

Vitamin A

Retinol udržuje pleť v neporušeném stavu a opravuje poškozené buňky. Vitamin A jsou totiž velmi užitečné v případě popraskané, zarudlé a podrážděné pokožky. Provádí také kožní regulaci, která vyrovnává produkci kožního mazu.

3 630,00 Kč