GLOBAL MESO DECOLTÉ

GLOBAL MESO DECOLTÉ

Účinně redukuje jemné vrásky na všech částech pokožky obličeje i těla.

Indikace: Chronoaging, Ztráta tonusu pokožky obličeje a krku

Aktivní látky: DMAE, elastin, křemík

Výsledky: Zvýšení elasticity a liftingu pleti

Obsah balení: 1 krabička obsahuje 10 lahviček po 5 ml + 10 kapátek

Global Meso Decoltè je účinný přípravek pro získání pevné a zdravé pleti, redukuje vrásky a lze jej použít ke zpevnění pleti v oblasti krku. Global Meso Decolté obsahuje tři důležité složky pro dosažení výrazné redukce vrásek a účinné zpevňující a tonizující aktivity, DMAE, elastin a methylsilanol.

Jeho složení účinně redukuje výskyt jemných vrásek na všech oblastech pokožky, a to jak na obličeji, tak na těle.

Hlavní složky

Elastin je vláknitý protein pojivové tkáně. Dodává pokožce charakteristickou elastickou odezvu, když je vystavena působení mechanickému namáhání. Skládá se především z aminokyselin, jako jsou: glycin, valin, alanin a prolin, základní složky elastických vláken. Revitalizuje, vyživuje, hydratuje pokožku a snižuje výskyt vrásek a pleťových skvrn.

Organický křemík (methylsilanol mannuronát)

Organický křemík je strukturální složkou pojivové tkáně. Ve skutečnosti tím, že interaguje se strukturou a s elastickými bílkovinami uvnitř dermis, jako jsou kolagenová, elastinová a proteoglykanová vlákna, pomáhá organický křemík udržovat mechanické vlastnosti pokožky, jako je pružnost a pevnost, ale také zachovává optimální účinnost metabolismu buněk. Methylsilanol mannuronát má dlouhodobé hydratační vlastnosti, které působí proti rozpadu kolagenu a elastinu a působí také jako antioxidant, který zabraňuje prvním známkám stárnutí.

DMAE

DMAE je látka proti stárnutí, která působí na svalová vlákna, způsobuje jejich tonizaci, má antioxidační účinek, chrání buněčné membrány a další struktury pokožky před útoky volných radikálů, čímž zvyšuje buněčnou turgiditu, přispívá k ochraně buněk a k jejich

k silnému útlumu kožních vad.

3 630,00 Kč