Tisana 25 Herbe (250ml), kod TIS25

Tento bylinkový koncentrát obsahuje výtažky z 25 léčivých bylin. Je na bázi vody, a neobsahuje alkohol, cukr ani glycerol. Jeho účelem je detoxikace, očista a vyvážení fyziologických funkcí orgánů našeho trávícího ústrojí, aby mohlo přirozeným způsobem dojít k regulaci metabolismu, odvodnění, zeštíhlení a redukci otoků. 25 bylin, které jsou v koncentrátu obsaženy patří k 5 různým funkčním skupinám z nichž každá působí na řadu orgánů trávícího a vylučovacího systému: žaludek, játra, žlučník, ledviny a střeva. Díky synergii těchto četných fytokomplexů dochází k vyplavení toxinů, katabolitů a zadržovaných tekutin, k dosažení rovnováhy přirozených fyziologických funkcí našeho organismu. Tento skvělý koncentrát je vyráběn zpracováním za studena bez denaturace a degradace. Stačí 10 ml denně pro dosažení kompletního výsledku.

Produkt je určen:

Všem osobám pro eliminaci toxinů, katabolitů, zadržované vody, pro stimulaci kapilárního oběhu, antioxidaci, pro dosažení vyváženého fungování střev, zeštíhlení a redukci otoků.

Jak používat:

Před použitím flakon protřepte, rozpusťte obsah odměrky 10 ml v 1 litru vody a popíjejte během dne. Roztok můžete pít teplý i studený. Připravený roztok spotřebujte do 24 hodin od přípravy, uchovávejte v chladničce.

Hlavní složky:

Čistá voda, Andělika, Zelený anýz, Lopuch, Kmín, Centaurea, Fenykl, Jalovec, Jablečník, Máta, Šípek, Zlatobýl, Bříza, Jasan, Artyčok, Pampeliška, Ananas, Meduňka, Ortosyphon, Pylosella, Černý rybíz, Zelený čaj, Ostropestřec mariánský, Pupečník, Rebarbora a Genciána.

1 389,00 Kč