Fluor4 Oxygenation Face Peel (250ml), kod FF777

Produkt poslední generace exfoliantů, vytvořen s efektem stimulace buněčné obnovy kůže díky redukci odumřelé vrstvy buněk, odstranění mazu a nečistot, zatím co pleť tváře získává vitální a svěží barvu.

Díky synergickému působení exfoliantů, alfa-hydroxy kyseliny ( kyseliny mandlové), mechanických částeček ( z kůstek meruňky, jemných zrníček pemzy), perfuorokarbonu s oxygenačním účinkem, vyživujícího bambuckého másla, rostlinného glycerinu dodávajícího výživu a hydrataci, bude pleť svěží, jemná, se zlepšeným vzhledem.

Komu je produkt doporučen: Produkt je vhodný pro všechny typy pleti. Vhodný podpůrný produkt pro prevenci stárnutí a zanášení pleti.

Jak produkt používat: Naneste na pleť malé množství produkt, masírujte jemně krouživými pohyby, zejména v oblastech , které potřebují intenzivnější exfoliaci. Důkladně opláchněte. Po ošetření může být pleť lehce zarudlá, následně je zapotřebí pokračovat s produktem domácí péče.

Kdy produkt používat: Používejte 1-2x do týdne na tvář, krk i dekolt.

Hlavní složky: KYSELINA MANDLOVÁ - exfoliant, ROSTLINNÝ GLYCERIN - hydratace, humektant, BAMBUCKÉ MÁSLO - výživa, PERFLUOROKARBON - zjemňuje pleť, oxygenace, MARUŇKOVÉ JÁDRA - exfoliant, PRÁŠEK Z PEMZY - exfoliant.

2 445,00 Kč