Fluid H (30ml), kod FF131

Besteller

Charakteristiky produktu - hydratující výživné sérum na tvář pro atonickou pleť
Tekutý fluid gel s vysokou schopností hydratace, s rychlým vstřebáním. osahuje exklusivně čištěnou vodu a vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové, získané biotechnologickým postupem (není živočišného původu), s extrémní čistotou, bez senzibilizačního účinku. Tento gel díky svému obsahu a zpracování dodává pokožce pružnost, svěžest. Vlastností obsažené kyseliny hyaluronové je výrazná schopnost vázat ve tkáni velké množství vody - až 100 krát větší množství než je její váha! 

Komu je produkt doporučován:
Je vhodný pro všechny typy pleti, které potřebují hydrataci, nikoliv oleje. Zejména pro pleť dehydratovanou, povadlou, mdlou nebo trpící účinky iritujících vnějších či vnitřních faktorů.

Jak produkt používat:
Aplikujte v malém množství přímo na kůži nebo smíchaný s denním či nočním krémem pro zvýšení jeho účinku.

Kdy ho používat:
Ráno jako podklad pod make-up pro povadlou, mdlou, matnou pleť. Můžete pocítit pnutí kůže, nejde však o příznak intolerance.
Večer pro hydrataci pleti, která nemá dobrou reakci na použití mastných krémů. Silný hydratační a zvláčňující účinek produktu ho činí ideálním pro prevenci a boj se stárnutím a dehydratací pleti, hlavně pleti povadlé či jinak problematické.
Lze ho přidat do denního nebo nočního produktu pro zesílení účinku.

Hlavní složky:                                                                                                    KYSELINA HYALURONOVÁ hydratuje, zjemňuje vrásky.

1 890,00 Kč