Acqua del Mar Morto (250ml)

Voda z Mrtvého moře pro intenzivní ošetření proti celulitidě, na podporu hubnutí. Redukuje podkožní tukové vrstvy. Obsahuje velmi vysokou koncentraci minerálních solí jako magnézium, brom, draslík, chlor, vápník a zinek; tyto minerály využívají proces osmózy, který je nezbytný pro hydrataci a klíčový pro podporu buněčného metabolismu a pro odstranění nečistot z nejhlubších vrstev kůže a podkoží směrem k epidermis. Hořčík, který je silně protialergický, navíc optimálně hydratuje; brom je antiseptický, hojí, zklidňuje, zmírňuje příznaky kožních patologií; sodík a draslík napomáhají odchodu toxických látek z těla ven, navíc zrychlují buněčný metabolismus a růst buněk. Chlor přispívá ke stabilizaci buněk; vápník posiluje stěny buněčných membrán a zmírňuje bolesti. A nakonec zinek reguluje reprodukci buněk a kontroluje rovnováhu vody v těle. Přítomnost všech těchto oligoelementů silně stimuluje mikrocirkulaci s následným okysličením tkání a tím i redukcí podkožních tukových polštářků a celulitidy. 

Acqua del Mar Morto -Voda z Mrtvého moře - je díky svým hojivým vlastnostem velmi účinná i v případě kožních problémů jako je psoriáza ( lze aplikovat i do vlasové kůže) a pro hojení olupování kůže. Zmírňuje bolestivého pnutí kůže.

Lze ji také aplikovat na kůži před opalováním a ta získat homogenní a trvalejší opálení.

Komu je doporučován
Používá se pro různé typy ošetření těla, na zlepšení hojení erupcí lupénky...

Jak ho používat
Řádně umyjte kůži a naneste produkt na cílová místa na těle, jemně vmasírujte kruhovými pohyby, přikryjte látkou (i termickou), nechte působit 20 minut a opláchněte. Lze aplikovat před použitím tělové masky nebo bahna.

Kdy ho používat
Produkt dosahuje optimálního výsledku, když jeho použití spojíme s použitím bahna z Mrtvého moře -  RENLIVE Fango del Mar Morto.

Hlavní složky
VODA Z MRTVÉHO MOŘE - detoxikuje, zklidňuje.

711,00 Kč