RENLIVE Cosmeceuticals

Tato inovativní linie kosmeceutik, anti-agingových přípravků pro péči o pleť i tělo, vytvořená důslednou prací v laboratořích BIOTEC, vznikla spojením dermatologických a farmaceutických výzkumů, poznatků o pokožce, její fyziologii, s citlivým využitím čistých přírodních aktivních látek rostlinného původu, " zabalených" do lipidové dvouvrstvy nanosomů a tak zajištěným přirozeným transportem na požadované místo v kůži.

Laboratoře BIOTEC Italia, se sídlem v Londýně a Vinceze v Itálii, jsou desítky let známé ve světě dermatologie a estetické medicíny také jako výrobce špičkových, technologicky vždy nejmodernějších přístrojů neinvazivní estetické medicíny.

Vysoká odbornost, kvalifikovaný profesionální přístup v oblasti výzkumu a výroby, přinesl koncernu BIOTEC pevný status exklusivity u více než 2000 pracovišť medicínského, estetického a kosmetického průmyslu na celém světě.

Právě výsledky vědeckých výzkumů, jakož i úzká spolupráce biochemiků, dermatologů, kosmetologů, s využitím nejnovějších poznatků z oboru fyziologie lidského těla, funkce kůže, přivedli laboratoře BIOTEC k vytvoření revoluční dermatokosmeceutické linie, určené speciálně k revitalizaci, omlazení všech typů pleti s paralelním působením i na problematická specifika toho kterého typu kůže.

Klíčovou roli ve filozofii této linie tvoří harmonie použitých čistých rostlinných extraktů a ochranné péče vědy, aby se vše potřebné dostalo v požadovaném množství, s maximální účinností a prvotřídní čistotou do cílených míst kůže.


PROČ KOSMECEUTIKÁ ( COSMECEUTICALS) ?

Problematika kosmetiky se stala již koncem 20. století zajímavou oblastí i pro vědecká pracoviště. Výzkum se přesunul od velkých výrobců a izolovaných odborníků na odborná pracoviště s profesionálním zajištěním odborníky z několika vzájemně se doplňujících oborů. Odborná pracoviště jsou často nezávislá, s mezinárodní účastí, zřízená při odborných vysokých školách, specializovaných univerzitních fakultách.

Vývoj a pokrok kosmetologie umožnil touto cestou jiný pohled na změny kůže, způsobené věkem a dalšími vnějšími i vnitřními faktory. Zjištění, že je možné vstupovat do procesu změn a najít prostředky, které tyto změny (např. stárnutí) mohou odstranit, redukovat ev. jejich vývoj zpomalit, přivedl kosmetiku na hranici svých možností ve výběru již existujících definic.

Z tohoto důvodu dermatologové iniciovali impuls, který posunul hranici možností kosmetiky z funkce pouze dekorativní, na funkci preventivní, obnovující, omlazující, vylepšující stav zdraví a vzhledu pleti. Tak vznikl termín " COSMECEUTICUM" / cosmetic + pharmaceuticum / používán a považován v odborných kruzích a v odborných periodikách jako termín pro nejvyšší kategorii dermakosmetiky. Vždy se týká výrobků, jejich složení, použitých surovin, technologie zpracování a představuje vrchol současných kosmetických možností.

Byť naše produkty RENLIVE mají ve svém názvu značky pojem "cosmeceuticals", vzhledem k přísnému sledování čistoty použitých složek přírodního rostlinného původu se zachováním jejich léčebných/ pěstících vlastností, se tyto produkty zařazují mezi BIOCEUTIKÁ.


SLOŽENÍ A TESTY

Tak, jak se od dermatokosmeceutik očekává, i produkty RENLIVE cosmeceuticals jsou dermatologicky testovány, hypoalergenní, bez fotosenzibilizujících látek, bez umělé parfemace. Produkty jsou pravidelně testovány na efektivitu řešení kožních problémů. Jsou pravidelně podrobovány testům účinnosti a čistoty.

Přípravky obsahují vysoké procento účinných aktivních látek. Pro přenos aktivních látek do spodních vrstev pokožky produkty RENLIVE využívají nanotechnologie, t.j. transportu patřičné látky uvnitř nanosomu - tělu přátelské částice. Nanosom jako transportér o velikosti něco málo nanometrů ve své středové dutince může přenáší hydrofilní účinné látky a pod svým povrchem lipofilní látky. V hloubce kůže se nanosom rozpadne a každá jeho část je využita okolními buňkami pro jejich potřebu. Vděk zmiňované HI-tech technologii zpracování jsou přirozené účinky přípravků 7x vyšší, než při klasickém postupu. To vše samozřejmě bez iritace kůže nebo podkoží. Touto cestou je zajištěna maximální účinnost produktu s okamžitou, zcela pozitivní reakcí kůže.

Ze složení jsou absolutně vyloučené kosmetické "ředidla" a tzv. "rozmíchávače", jako jsou silikony, parafíny, vazelína a další vedlejší produkty ropního průmyslu, které blokují průnik aktivních látek do kůže.

Účinné kompozice jsou chráněné před kontaminací vnějšími činiteli, před přístupem okolního vzduchu, nečistot , s maximálním omezením nevyhnutných konzervantů. Toto vše umožňuje inovativní, velice praktické balení v tzv." airles" lahvičkách/ nádobkách. Objemy nádobek jsou vybírány dle doporučené četnosti aplikací daných produktů.

Linie RENLIVE cosmeceuticals obsahuje řadu patentovaných substancí, je vytvářena s použitím nejmodernějších technologií z posledních výzkumů. Produkty se vyznačují vysokou účinností a jsou chráněné licencí.

REVLIVE cosmeceuticals garantuje 100% kvalitu všech svých výrobků!

Každý výrobek REVLIVE cosmeceuticals prochází množstvím kontrolních zkoušek před, během a po výrobě.

  • Výzkum, vývoj a výroba jsou prováděny podle předpisů UNI EN ISO 9001.
  • Kontrola čistoty surovin prostřednictvím moderních laboratorních zařízení.
  • Kontrola struktury výrobků, kontrola mikrobiologické bezpečnosti.
  • Kontrola stability a zachování kvality produktů.
  • Kontrola výkonnosti a výsledků prostřednictvím klinických testů.
  • Každý výrobek je dermatologicky testován, výrobky mají jen lehkou přirozenou nedráždivou vůni ( bez syntetické parfemace!)
  • Ani jeden z těchto testů se neprovádí na zvířeti.
  • Složení je v souladu s normami Evropské legislativy o výrobě: 76768/CEE.